login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Klub Sportowy Astra Leśniowice - strona oficjalna
Menu główne
Strona główna
Aktualności
PPWOW
Wypoczynek letni 2010
Festyn Rekreacyjny 2010
Festyn Rodzinny 2009
Zajęcia sportowe 2009
Zajęcia szachowe 2008
Zarząd
Kadencja 2012 -2016
Kadencja 2008-2012
Kadencja 2004-2008
Kadencja 2000-2004
O nas
Historia Klubu
X-lecie Klubu
XV-lecie
XX-lecie Klubu
Sprawozdania
spr. merytoryczne za 2014
spr. merytoryczne za 2013
spr. merytoryczne za 2012
spr. merytoryczne za 2011
spr. merytoryczne za 2010
spr. merytoryczne za 2009
spr. merytoryczne za 2008
spr. merytoryczne za 2007
spr. merytoryczne za 2006
sezon 2018-19
Terminarz - seniorzy
Kadra
Seniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Strefa kibica
Fotogaleria
Filmiki
Typer
Archiwum
Minione sezony
Wyniki i opisy 2004-2008
Wiadomości 2006-2011
Ze starej strony
Kontakt
Strzelcy A Klasy
Najnowsza galeria
VIII Gala Piłkarska Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej
Ładowanie...
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Ilość kartek
Punktacja kanadyjska
Najlepiej oceniani
Zawodnik meczu
Jarosław Olejniczak
3 bramki
Erwin Olejniczak
3 bramki
Kacper Bereda
2 bramki
Erwin Olejniczak
1
3
Jarosław Olejniczak
1
1
Piotr LIpiak
2
Erwin Olejniczak
3 pkt (
3 B + 0 A
)
Jarosław Olejniczak
3 pkt (
3 B + 0 A
)
Kacper Bereda
2 pkt (
2 B + 0 A
)
Piotr LIpiak
540 minut
Kacper Bereda
540 minut
Janusz Litwin
488 minut
Ankiety
Czy Astra Leśniowice zakończy sezon w TOP 3?
TAK
NIE
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
3 gości
dzisiaj:
58
, wczoraj:
102
ogółem:
1 969 111
statystyki szczegółowe
Seniorzy
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Dariusz Suszek
bramkarz
22
1
0
0
2
0
1962
90
2.
Arkadiusz Kloc
bramkarz
7
0
0
0
0
0
42
6
3.
Jakub Romańczuk
bramkarz
5
0
0
0
0
0
18
4
4.
Piotr LIpiak
obrońca
18
2
0
0
4
0
1486
83
5.
Marek Olejniczak
obrońca
23
2
0
0
3
0
1837
80
6.
Tomasz Rykała
obrońca
21
0
0
0
2
0
987
47
7.
Piotr Bureć
obrońca/pomocnik
15
1
0
0
1
0
964
65
8.
Piotr Brudek
obrońca/pomocnik
18
3
0
0
6
0
1158
65
9.
Patryk Ciszek
obrońca/pomocnik
11
0
0
0
1
0
654
60
10.
Artur Dąbrowski
obrońca/pomocnik
11
0
0
0
0
0
447
41
11.
Michał Futyma
obrońca/pomocnik
3
0
0
0
0
0
101
34
12.
Arkadiusz Kloc
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Janusz Litwin
obrońca/pomocnik
21
0
0
0
3
0
1649
79
14.
Erwin Olejniczak
obrońca/pomocnik
16
4
2
0
7
0
1342
84
15.
Piotr Pieczykolan
obrońca/pomocnik
11
0
0
0
3
0
454
42
16.
Sebastian Wawrzyszuk
obrońca/pomocnik
3
0
0
0
1
0
158
53
17.
Przemysław Wereszczyński
obrońca/pomocnik
21
0
0
0
0
0
540
26
18.
Kacper Bereda
pomocnik
23
1
0
0
5
1
2031
89
19.
Karol Gadzicki
pomocnik
24
11
0
0
1
0
1795
75
20.
Jarosław Olejniczak
pomocnik
9
4
0
0
1
0
663
74
21.
Dawid Bereda
pomocnik/napastnik
20
20
0
0
5
0
1792
90
22.
Kamil Fronc
pomocnik/napastnik
1
0
0
0
0
0
30
30
23.
MIchał Soroka
pomocnik/napastnik
15
6
0
0
2
1
1029
69
24.
Robert Janusz
pomocnik/napastnik
10
4
0
0
2
0
768
77
25.
Norbert Hurko
pomocnik/napastnik
9
0
0
0
0
0
391
44
26.
Daniel Judczyc
napastnik
17
3
2
0
0
0
1427
84
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Artur DÄ browski
Trener
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Ostatnie spotkanie
Astra Leśniowice
3:3
GKS Pławanice Kamień
2019-09-29, 16:00:00
oceny zawodników »
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 8
Wyniki
Ostatnia kolejka 7
Astra Leśniowice
3:3
GKS Pławanice Kamień
Zryw Gorzków
6:0
Tatran Krasniczyn
Hutnik Ruda Huta
1:4
Znicz Siennica Różana
Vojsławia Wojsławice
4:1
Hutnik Dubeczno
Sawena Sawin
5:0
Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska
2:3
Vitrum Wola Uhruska
Tabela ligowa
A-klasa » Chełm
1.
Znicz Siennica Różana
19
2.
Sawena Sawin
15
3.
Zryw Gorzków
14
4.
Vojsławia Wojsławice
14
5.
Hutnik Ruda Huta
13
6.
Vitrum Wola Uhruska
12
7.
Hutnik Dubeczno
8
8.
GKS Pławanice Kamień
7
9.
Astra Leśniowice
7
10.
MKS Siedliska
6
11.
Sparta II Rejowiec Fabryczny
3
12.
Tatran Krasniczyn
3
Logowanie
Zarejestruj się