herb Astra Leśniowice
Zryw Gorzków   Astra Leśniowice

2014-09-28, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz w Gorzkowie nie zapowiadał się na łatwy , dotychczas od kilku spotkań na terenie rywali Astrze grało się trudno . Początek pokazał że gospodarze już od początku chcieli narzucić swój rytm gry i gdyby nie nasz bramkarz było by już 2:0 , lecz dwie świetne interwencje trzymały nas przy stanie 0:0 . Na bramkę jednak nie trzeba było długo czekać , bo już w 9 minucie Litwin wpadł w pole karne , wymanewrował obrońcę i posłał piłkę tuż obok bramkarza Zrywu . Po tej bramce Astra przejeła inicjatywę , naszym groczom grało się łatwiej . Do przerwy mogło a nawet powinno być 2:0 , lecz Z.Brzeziński w sytuacji sam na sam zachował się fatalnie , zamiast mijać bramkarza i wbiec z piłką do pustej bramki , próbował go lobować i ta sztuka mu się nie udała . W Drugiej połowie drużyny  wykorzystały  błędy w ustawieniu obrony i dzięki temu padały bramki .  W 56 minucie obrońca gospodarzy wybił piłkę przed nogi naszego zawodnika , Z.Brzeziński wykorzystał ten prezent i z 12 metrów uderzył z woleja i było 2:0 dla Astry . W 66 gospodarze zdobyli kontaktową bramkę , nasz blok obrony chciał zrobić pułapkę ofsajdową , lecz to nie wyszło i zawodnik Zrywu trafił niemal do pustej bramki .Po tej bramce gospodarzy ruszyli do przodu , w 78 najbardziej doświadczony zawodnik Zrywu mógł dać im wyrównanie , lecz Marcin Brzeziński popisał  się świetną interwencją i obronił jego strzał . W 87 wynik spotkania padł gol po rzucie rożnym , Dąbrowski wykonał stały fragment gry , piłka wleciała w pole bramkowe tam odbijała się od zawodników i wpadła do bramki . Sędzia zapisał gola zawodnikowi wykonującemu rzut rożny . Zawodnicy Zrywu szukali przyczyny porażki u sędziego ,a sami są sobie winni , grali dość niedokładnie , momentami brutalnie i chamsko , z czego dostali 6 żółtych kartek . Brawo dla naszej drużyny , wywozi ona kolejne punkty . Gra może nie była zachwycająca , ale potrafiliśmy wykorzystać kilka szans . Za tydzień mecz domowy a rywalem będzię Leszkopol .