Astra Leśniowice   Vitrum Wola Uhruska
STADION LEŚNY W LEŚNIOWICACH

2015-10-31, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Ostatnia kolejka rundy jesiennej dla drużyny seniorów Astry Leśniowice okazała się pechowa gdyż ulegliśmy drużynie z Woli Uhruskiej.Wydawalo się że po dwóch kolejno wygranych meczach będziemy mogli sprawić niespodziankę w meczu z jednym z głównych pretendentów do awansu i tak też by się stało lecz po raz kolejny wyszedł  brak ogrania i rutyny boiskowej naszej drużyny. Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po bramce D.Judczyc i zdobycz bramkowa byłaby jeszcze wyższa ale po raz kolejny zawodzi skuteczność .Druga połowa rozpoczyna się od bardzo mocnego uderzenia naszej drużyny , bo już w 46 min. P Lipiak strzela 2 gola dla Astry.Jak to stało się już tradycją w grze naszej drużyny  mając mecz pod całkowitą kontrolą a silny przeciwnik z Woli Uhruskiej nie ma nic do powiedzenia, popełnieniamy jeden błąd i tracimy bramkę co wprowadza trochę nerwowości w nasze szeregi. Goście w dalszym ciągu nie potrafią rozbić defensywy Astry ale przy pechu jaki towarzyszy w tej rundzie naszej drużynie nasi przeciwnicy mają w swoich szeregach zawodnika ktory wykonując 3 rzuty wolne z około 30 m od naszej bramki nie daje szans naszemu bramkarzowi a przez to przyczynia się do zwycięstwa swojej drużyny. Mecz kończy się wynikiem 2:5 co może sugerować znaczną przewagę gości ale  z przebiegu meczu to nasz zespół powinien odnieść zwycięstwo.